איטום גגות בתל אביב

תל אביב היא העיר השנייה בגודל אוכלוסייתה בישראל, ואחת הערים המרכזיות בה מבחינה תעשייתית ותיירותית. הביקוש לשירותי איטום גגות הוא גבוה בתחומי המטרופולין של תל אביב, ובעיקר בימי החורף המביאים עמם מספר ימים מרוכזים של גשמים. המשכילים לעשות- יזמינו שירותי תחזוקת איטום לגגות פעם בכמה שנים, ולפני בואם של ימי החורף הגשומים. כולנו מכירים את הסיטואציה שבה מתחילה נזילה באחד מחדרי הבית, ואז אנו חייבים לטפל באיטום הגג, ולשלם עלות יקרה הרבה יותר עקב הזמנת האיטום בחורף. איטום איכותי שמבוצע ע"י בעל מקצוע- עתיד להחזיק שנים רבות, ולכן אין זה מומלץ "לחסוך" לכאורה, ולבצע עבודות כאלה בכוחות עצמנו. עבודה חובבנית לא תחזיק מעמד זמן רב, ותביא בהמשך צורך בעבודות נוספות, והוצאות גבוהות הרבה יותר.

שיטות וחומרים לאיטום גגות

תושבי תל אביב שיחפשו מידע בנושא איטום גגות, יחשפו לז'רגון עשיר המשמש את בעלי המקצוע בתחום. תחום האיטום עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות, והיום הוא מציע מגוון מרשים של חומרים כמו יריעות ביטומניות, חומרים צמנטיים, חומרים אקריליים, זפת, ועוד. אז איך בוחרים? ובכן, בעל מקצוע יידע להתאים את החומרים לצורך הספציפי, שהרי לכל חומר יש תכונות פיזיקאליות מעט שונות, ומעבר לכך- חשובה התאמתם של החומרים זה לזה. ישנם חומרים שלא עובדים טוב יחד עם חומרים אחרים- וזה יכול לגרום לכשל בעבודת האיטום בהמשך.
בחירת שיטת האיטום עבור הגג- חשובה לא פחות מבחירת החומר. בעוד רבים עדיין מעדיפים להשתמש בשיטת הזיפות הקלאסית והוותיקה, שיטות חדשות נכנסו לתחום האיטום, כמו למשל איטום בהתזה או הנחת יריעות ביטומניות, ושיטות אלה לעתים מתאימות יותר עבור גגות מסוימים.

לבחור את הטוב ביותר עבור הגג שלנו

איטום גגות הוא לא עניין של מה בכך. רבים מאיתנו אינם מודעים לחשיבותו של איטום איכותי, עד שלמעשה מתרחשת בעיה כלשהי כגון הופעת בועות, כתמי עובש, רטיבות או "הזעה" של התקרות או הקירות. במצב כזה אנשים רבים ישאלו את עצמם "איך אני פותר את זה בצורה הכי זולה?", וככל הנראה אין זו השאלה הנכונה. אם כבר נדרש תיקון לאיטום- נעדיף לעשות אותו על הצד הטוב ביותר, ולהעניק לעצמנו שקט לעשר השנים הבאות לפחות, ואולי יותר. בעל מקצוע יוכל להבין את מקור הנזילה או הרטיבות בשלב הראשוני, לבחור חומרים ושיטת איטום מדויקת, ולבצע את העבודה כך שהיא תחזיק מעמד לזמן רב.

איטום גגות במטרופולין של תל אביב הוא שירות פופולרי, הן עבור מבנים וותיקים, והן עבור ענף הבנייה הנמצא בתנופה מתמדת בעיר. תחום איטום הגגות התפתח רבות בשנים האחרונות, וכיום מגוון החומרים והשיטות בו הוא גדול. תמיד נעדיף לבחור בעל מקצוע אמין, על מנת לקבל עבודת איטום איכותית שתחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר.

גג לאחר עבודה מקצועית